Lapkričio 30 dieną ir gruodžio 1 dieną vyko mergaičių ir berniukų (gim. 1998 - 1999 m.) kvadrato varžybos.

Lapkričio 30 dieną, Dukstynos pagrindinės mokyklos sporto salėje žaidė mergaičių komandos: Užupio vidurinės mokyklos, ,,Šilo" vidurinės mokyklos ir Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių komandos.

Pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytojai Loreta Cvetkovienė, Regimantas Verbickas). Antrąją vietą ,,Šilo'' vidurinės mokyklos komanda (mokytojai Nijolė Vadapalienė, Vida Mackevičienė). Ir trečia liko Užupio vidurinės mokyklos mergaičių komanda (mokytojos Zita Bogvilienė, Rasa Žydelienė, Daiva Sabaliauskaitė).

Gruodžio 1 dieną, ,,Šilo" vidurinės mokyklos sporto salėje rungtyniavo berniukų komandos: Senamiesčio pagrindinės mokyklos, ,,Šilo" vidurinės mokyklos, Dukstynos pagrindinės mokyklos, Užupio vidurinės mokyklos berniukų komandos.

Nugalėtojais tapo Dukstynos pagrindinės mokyklos berniukai. Antroje vietoje Užupio vidurinės mokyklos komanda. Trečiąją vietą iškovojo Senamiesčio pagrindinės mokyklos berniukų komanda. Ir ketvirti liko ,,Šilo" vidurinės mokyklos berniukai.

Pirmų vietų nugalėtojos, Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos, rajoną atstovaus Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato zoninėse varžybose gruodžio 11 dieną Širvintose.