2010 m. gruodžio 18 d. Dukstynos pagrindinėje mokykloje vyko Tarptautinis Kalėdinis berniukų krepšinio turnyras, kurį organizavo Ukmergės sporto centro krepšinio skyriaus trenerės Rita Troškienė ir Vilma Grigienė. Šiame turnyre dalyvavo jaunieji krepšininkai gimę (1999m. ir jaun.) ir (1998 m. ir jaun.), taip pat į turnyrą atvyko svečiai iš Latvijos Jekabpils, Jonavos SC ir Ukmegės SC. Atidaryme dalyvavo ir sportinės sekmės linkėjo Dukstynos pagrindinės mokyklos direktorė Daiva Liumparienė, buvusi ilgametė Ukmergės sporto centro direktoriaus pavaduotoja Irena Vaičiūnienė, savo muzikinę programą parodė Dukstynos pagrindinės mokyklos moksleivė O. Murauskaitė, menų mokyklos akordeonistai L. Petrovas ir D. Zubrickis bei jų mokytojas V. Pliskus.

kaled kr 1.jpg kaled kr 2.jpg kaled kr 3.jpg kaled kr 4.jpg

Varžybas pradėjo mūsų rajono auklėtiniai gimę 1999 m. ir jaun. (trenerė Rita Troškienė) ir varžovai iš Latvijos, rezultatu 65:27 nugalėjo ukmergiškiai, po to jų varžovais buvo Jonavos SC komanda, kuriuos įveikė rezultatu 64:23. Po šių rungtynių jau buvo aišku, kad ukmergiškiai tapo Tarptautinio turnyro nugalėtojais. Antri liko Jonavos SC įveikę Jekabpils (Latvija) rezultatu 46:36, svečiai iš Latvijos liko treti.

Šiame turnyre puikiai sekėsi ir mūsų berniukų komandai (gim. 1998m. ir jaun.) trenerė Vilma Grigienė, jie įveikė varžovus iš Latvijos rezultatu 48:25 ir Jonavos SC komandą rezultatu 56:40. Antri liko Jonavos SC berniukai, treti Latvijos Jekabpils.

Tarptautinio Kalėdinio turnyro metu vyko baudų metimo konkursas, kuriame savo jėgas galėjo išbandyti visi varžybose dalyvavę krepšininkai. Tarp jaunesniųjų krepšininkų I vietą iškovojo N. Pankratjevas (Jonava), II vietą - D. Gečys (Ukmergė), III vietą - J. Kuliešius (Jonava). Tarp vyresniųjų krepšininkų I vietą užėmė N. Verbickas (Ukmergė), II vietą - O. Kirgliauskas (Jonava), III vietą - K. Kaziūnas (Ukmergė). Taip pat vyko tritaškių metimų konkursas, kuriame nugalėtoju tarp jaunesniųjų krepšininkų tapo L. Žižys iš Ukmergės, II vietą iškovojo N. Kolosovas (Ukmergė), III vietą iškovojo svečias iš Jonavos L. Masaitis. Vyresniųjų tarpe snaiperių konkurse I vietą iškovojo jonavietis D. Tamulis, antras liko J. Kavarskas (Ukmergė), trečia vieta teko latviui D. Šteiners. Visiems konkursų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Turnyrą užbaigė draugiškos rungtynės tarp Ukmergės SC berniukų (1997m.) treneris Saulius Grigas ir 1998 m. turnyro komandų rinktinės. Pergalę šventė Ukmergės SC berniukų komanda.

Turnyro metu išrinkti geriausi žaidėjai: 1999m. ir jaun. geriausiu pripažintas L. Žurauskas (Ukmergė), 1998 m. ir jaun. J. Sakalauskas (Ukmergė), jiems įteiktos atminimo dovanėlės.

Kalėdinio turnyro komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems padėjusiems organizuoti gražų sporto renginį mūsų mieste: Ukmergės sporto centrui, varžybų teisėjams ir sekretoriatui. Varžybų rėmėjams: Ukmergės vandenys, N. Paškauskienei, Rokiškio pieninė (AB filialas Ukmergės pieninė), Ūkio bankas (Ukmergės skyrius), Santarvės fondui, Camelia vaistinei, Vilkmergės alus, PZU Lietuva, Gerdai ir Erikui Užkurniams.