Baseino ir pirčių kompleksas

KAINOS

Baseino lankytojams reikia žinoti

ŽINOTINA

Ukmergės sporto centro baseinas rūpinasi teikiamų paslaugų lankytojams plėtra ir kokybe, vykdo rajono savivaldybės finansuojamas programas, rengia respublikines ir tarptautines plaukimo varžybas.

Baseine galėsite ne tik plaukioti 25 m ilgio, 12 m pločio, 4 takų plaukimo baseine, bet ir mėgautis sauna, garine bei turkiška pirtimis.

Įrengtas baseinėlis vaikams (4,6 x6,2 m), skirtas mūsų mažiesiems lankytojams. Vaikai išmoks plaukti, patobulins plaukimo įgūdžius, kad galėtų saugiai jaustis vandenyje.

Sūkurinėje ir 12 vietų masažinėje vonioje (2 x 3,28 m) galėsite puikiai atsipalaiduoti, pajusti neapsakomą vandens purslų malonumą. Sūkurinėje vonioje yra ne tik maudymasis, bet ir kūno masažas oru ir +36°C temperatūra vandeniu. Maudymasis sūkurinėje vonioje pagerina medžiagų apykaitą, sustiprina kraujagyslių sieneles, apsaugo nuo streso, suteikia energijos. Sūkurinės vonios srovės aktyviai masažuoja raumenis, padeda esant raumenų patempimams ar traumoms, pagerina medžiagų apykaitą.

Baseinas yra pritaikytas neįgaliesiems, nes yra keltuvas, todėl vandens malonumais gali naudotis ir žmonės, turintys negalią.

Baseino paslaugų kainos labai patrauklios, ypač šeimoms. Pasidžiaukite patys bei pradžiuginkite savo vaikus bei anūkus.

Ukmergės sporto centro baseinas  kviečia visus norinčius išmokti plaukti arba jau mokančius ir ketinančius patobulinti plaukimo techniką bei įgūdžius.

Papildoma informacija tel. 8 340 51500, 8 340 64016