Baseino ir pirčių kompleksas

KAINOS

Baseino lankytojams reikia žinoti

ŽINOTINA

Ukmergės sporto centro plaukimo baseinas
Miškų g. 45, 20145 Ukmergė
Tel.: 8-340- 51500, 8-340-64016

Plaukimo treniruotės labai naudingos lavinti kūną ir palaikyti gerą sveikatą. Plaukimas stiprina pagrindines raumenų grupes, širdį, kraujagysles, imuninę sistemą ir teigiamai veikia bendrą savijautą. Profesionalūs sporto centro treneriai išmokys įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir plaukti įvairiais plaukimo stiliais. Šie įgūdžiai leis saugiai jaustis prie ežero ar jūros, o nelaimės atveju – netgi būti pasiruošusiam padėti kitiems. Užtikrintai jaučiantis vandenyje, bus galima išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse su treniruočių draugais.

Šiuo metu Ukmergės sporto centro baseine dirba 11 darbuotojų, iš jų  -  2 sporto mokytojai. Treneriai moko mokinius plaukimo pagrindų 4-iose pradinio rengimo ugdymo grupėse.

Baseino lankytojas privalo

• Turėti rankšluostį, kempinę, muilą, kepuraitę ir šlepetes.
  • Į baseino drabužinę eiti tik su šlepetėmis, batus įsidėti į maišelį.
  • Prieš maudymąsi baseine švariai nusiprausti po dušu nuogiems su muilu ir kempine.
  • Įėjus į baseiną pateikti gelbėtojui-instruktoriui kasos čekį, gautą drabužių spintos raktelį pakabinti jam skirtoje vietoje.
  • Baseino patalpoje ir vandenyje laikytis gelbėtojo-instruktoriaus nurodymų.
  • Į baseino vonią įlipti kopetėlėmis, šokinėti tik leidus nuo bokštelių.
  • Išeinant iš saunos būtinai nusiprausti prakaituotą kūną, tik tada lipti į baseino vonią.
  • Pasinaudojus dušu nepamiršti užsukti čiaupų.
  • Netriukšmauti, gerbti kitų klientų poilsį.
  • Saunoje sėstis ant rankšluosčio, einant maudytis rankšluosčius pakabinti ant rankšluosčiams skirtos pakabos.
  • Neteršti baseino vandens, esant reikalui pasinaudoti tualetu ir šiukšliadėžėmis.
  • Maudantis užsidėti kepuraitę arba susirišti plaukus.
  • Pasinaudojus plaukų džiovintuvais juos būtina išjungti.
  • Nekramtyti kramtomosios gumos plaukimo metu.
  • Saugoti spyneles ir raktelius, išėjus iš persirengimo kambario grąžinti spyneles ir raktelius baseino darbuotojams.

Baseino lankytojams draudžiama

• Šokinėti nuo bokštelių be trenerio ar instruktoriaus leidimo.
  • Plaukioti skersai baseino takelių.
  • Kyboti ant skiriamųjų takų lynų.
  • Bėgioti, triukšmauti ir stumdytis.
  • Kramtyti kramtomąją gumą.
  • Rūkyti baseino patalpose.
  • Vartoti alkoholinius gėrimus.
  • Neštis gėrimus stiklinėje taroje.
  • Pilti vandenį ant kaitinimo krosnių akmenų.