Sveikiname dziudo sportininkus atvirajame Latvijos sambo čempionate ir Tarptautiniame sambo turnyre “DAUGAVPILS SAMBO OPEN 2020” iškovojus keturis medalius iš jų tris sidabro ir vieną bronzos.

Geriausiai sekėsi kovoti Kaparui Žoldasbekovui (57 kg. svorio kategorija), Tautvydui Linartui (50 kg. svorio kategorija) ir  Vytautei Navickaitei (32 kg. svorio kategorija) sportininkams atiteko sidabro medaliai.

Arijus Augūnas iškovojo iškovojo bronzos medalį, varžybų organizatorių buvo įsteigtas specialus piniginis prizas už daugiausiai kovų laimėtų skausmingais veiksmais.

Sveikiname dziudo skyriaus sportininkus jaunių U18 ir jaunučių U15 dziudo čempionate iškovojus medalius.

1 vieta - Gabrielė Dolgovaitė.

3 vieta - Paulina Stalionytė, Lukas Karvelis, Naglis Gutauskas.

Jaunių grupėje geriausiai pasirodė Kaparas Žoldasbekovas - jis iškovojo trečią vietą.

Sveikiname jaunuosius sambo čempionus Lietuvos jaunių (2002-2006 m. gimimo) sambo čempionate iškovojus aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Aukso medalius iškovojo: Austėja Šidlauskaitė, Kaparas Žoldasbekovas, Martynas Dolgovas.

Sidabro medalius iškovojo: Jonas Lobinas, Ernestas Grakavinas, Emilis Putinauskas.

Bronzos medalį iškovojo Arlandas Tamošaitis.

Sveikiname dziudo sporto skyriaus auklėtinius Lietuvos jaunių U18 ir jaunučių U15 dziudo čempionate iškovojusius trečiasias vietas.

Jaunučių U15 grupėje Lukas Karvelis (svorio kategorija virš 81kg.) iškovojo trečiąją vietą.

Jaunimo U18 grupėje Jonas Lobinas (svorio kategorija iki 55kg.) ir Martynas Dolgovas (svorio kategorija iki 81kg.) iškovojo trečiasias vietas.
Sveikiname Ukmergės SC komandą Merginų elitinės lygos sezone užėmusiai trečią vietą.

Sveikiname Ukmergės SC mergaičių futbolo komandą LMFA Lietuvos mergaičių futbolo čempionate laimėjus sidabro medalius.

Sveikiname Ukmergės sporto centro sportininkus Atvirame Pasvalio miesto dziudo čempionate iškovojus 10 medalių.

Pirmas vietas iškovojo: Gustė Kolkaitė, Vytautė Navickaitė, Nojus Navickas ir Ernestas Grakavinas.

Antri liko: Joris Prenis, Arlandas Tamošaitis ir Lukas Karvelis.

Trečias vietas užėmė: Martynas Aukštuolis, Naglis Gutauskas ir Astijus Folmer.

Martynas Aukštuolis pripažintas techniškiausiu dalyviu savo amžiaus grupėje.

Sveikiname Ukmergės sporto centro krepšininkų, 2004- 2005 m. gim., komandą, vadovaujamą trenerio Vitalijaus Martikonio, Moksleivių krepšinio lygos U 15, B diviziono čempionate laimėjus pirmą vietą ir iškovojus teisę kitais metais žaisti aukščiausiame – A divizione.